נשמח לשוחח אתכם בכל נושא

ביטוח עסק: האם זה משתלם?

כבעל עסק, חשוב להבין את הסיכונים איתם מתמודדת החברה שלך. מתאונות עובדים ועד אסונות טבע, ישנם מספר רב של גורמים שיכולים להשפיע לרעה על העסק שלך. כאן נכנס לתמונה ביטוח העסק. בפוסט זה בבלוג נבדוק מהו ביטוח עסקי, מה הסיכונים שהוא יכול להגן מפניהם, עלות הכיסוי והאם הוא כדאי לעסק שלך. בנוסף, נדון כיצד יועץ עסקי יכול לסייע לך בקביעת פוליסת הביטוח הנכונה ונספק טיפים לניהול עסק מדורון עמית.

סעיף 1 – מהו ביטוח עסקים?

ביטוח עסקים הוא סוג של כיסוי שנועד להגן על עסקים מפני הפסדים כספיים. הפוליסה תחזיר לחברה כל נזק שייגרם עקב אירועים מכוסים. פוליסות ביטוח לעסקים עשויות להשתנות מאוד, שכן ניתן להתאים אותן לצרכים של כל חברה בנפרד. כמה סוגים נפוצים של ביטוח עסקים כוללים ביטוח אחריות כללית, ביטוח רכוש וביטוח פיצויי עובדים.

סעיף 2 – הסיכונים העומדים בפני עסק

ישנם מגוון סיכונים עימם מתמודדים עסקים מדי יום. למשל, אסונות טבע כמו שיטפונות, שריפות ורעידות אדמה עלולים לפגוע ברכוש החברה. גניבה, ונדליזם ופשעי סייבר הם סיכונים נוספים שעסקים צריכים להיות מוכנים אליהם. בנוסף, עסקים עשויים להיות אחראים לתאונות המתרחשות בחצרים שלהם, כגון החלקה ונפילה.

סעיף 3 – מחיר ביטוח עסקים

עלות ביטוח העסק יכולה להשתנות בהתאם לגודל וסוג העסק המבוטח. הפרמיות מחושבות בדרך כלל על סמך רמת הסיכון הקשורה לעסק וכמות הכיסוי הנדרש. עבור עסקים קטנים, עלות הכיסוי יכולה לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי דולרים בשנה. עם זאת, השקט הנפשי שמגיע עם ביטוח הולם עשוי להיות יקר מפז.

סעיף 4 – אחת ולתמיד: האם ביטוח עסקים כדאי או לא?

התשובה הקצרה היא כן. ביטוח עסקים בהחלט שווה את ההשקעה. ללא כיסוי מתאים, תאונה או אירוע בודד עלולים להפשיט עסק. ביטוח עסק יכול להגן מפני מגוון רחב של סיכונים ויכול לספק לחברות את הביטחון הכלכלי הדרוש להן כדי להמשיך לפעול במקרה של אסון.

סעיף 5 – כיצד מומחה לייעוץ עסקי יכול לעזור לך?

מומחה לייעוץ עסקי דורון עמית יכול לסייע לך בקביעת פוליסת הביטוח המתאימה לעסק שלך. הם יכולים לנתח את פרופיל הסיכון שלך ולעזור לך לבחור את סוגי הכיסוי הנכונים כדי להבטיח שאתה מוגן כראוי. בנוסף, יועצים עסקיים יכולים לעזור לך לזהות תחומים שבהם תוכל להפחית סיכונים ולשפר את הפעילות העסקית שלך. הם יכולים גם לספק טיפים כיצד לנהל את הכספים שלך, למשוך לקוחות ולשפר את הביצועים העסקיים הכוללים שלך.

לסיכום, ביטוח עסק הוא השקעה קריטית עבור כל בעל עסק. הוא מגן מפני מגוון רחב של סיכונים ומספק את הביטחון הפיננסי הדרוש לשמירה על פעילות העסק במקרה של אסון. למרות שעלות הכיסוי עשויה להיראות מרתיעה, עדיף בהרבה להשקיע בפוליסה מראש מאשר להיתפס ללא כיסוי בעת אסון. עבודה עם מומחה לייעוץ עסקי יכולה לעזור לבעלי עסקים לבחור את הכיסוי המתאים לצרכיהם ולהפחית את פרופיל הסיכון הכולל שלהם. עם הכלים הללו, בעלי עסקים יכולים לנהל את הפעילות שלהם בביטחון ולהתמקד בהגדלת העסק שלהם.

תפריט נגישות

הראלהפניקסמגדלמנורה מבטחיםכלל ביטוחאיילוןהכשרה
לאיזה כיסויים בחברות הביטוח ניתן להתקבל ללא הצהרת בריאות וללא החרגות?כתבי שירות הנמכרים בצמוד לביטוחי הבריאות – רופא מלווה אישי, רפואה אישית אונליין, אבחון מהיר, רפואה משלימה, ביקור רופא בביתצירוף תינוק שנולד ללא הצהרת בריאות ולתכניות הבריאות בהן הוריו היו מבוטחים בזמן הלידה, תוך 60 ימים מהלידה (כפוף לתקופת אכשרה ותנאים הכלליים לתכניות הבריאות). בהתפתחות הילד – צירוף ללא הצהרות בריאות. כתבי שירות ללא הצהרת בריאותנספח אמבולטורי, כתב שירות רפואה משלימה, כתב שירות ייעוץ אונליין, כתב שירות קונסיליום וכתב שירות אבחון מהיר ושירותים בעת אשפוזכל כתבי השירות ללא יוצא מן הכלל. נספח טופ לילד.כתב שירות רופא מומחה און ליין. כתב שירות אבחון ישיר, כתב שירות רפואה משלימה, כתב שירות ליווי אישי פלוס נספח חמ"ל בר גפןללא חיתום: נספח אמבולטורי, כתב שירות רפואה משלימה, כתב שירות אבחון מהיר, כתב שירות Online, נספח אבחונים וטיפולים להתפתחות הילד.אבחון מהיר, רופא מומחה דיגיטלי, ליווי רפואי אישי פרימיום
האם קנאביס מכוסה בביטוחים הפרטיים?אין, קנאביס קיים במסגרת נספח טיפולים פרימיום.בכיסוי הבסיס: תכשירי מזון רפואי ו/או ויטמנים ו/או מינרלים (בשילוב טיפול תרופתי) בתרופות אקטסרה: כיסוי לקנאביס רפואי לטיפול במחלה ו/או הקלה בתסמינים הנובעים ממחלה – 1,000 ₪ לחודש ועד 30,000 ₪ (השתתפות עצמית 100 ש"ח) קיים.
כיסוי לתרופות מאושרות מבוססות קנאביס.
קיים כיסוי לויטמינים, קנאביס רפואי בהרחבה של תרופה בהתאמה אישית.איןקנאביס.אין
מה תאכלס ההשתתפות העצמית בכיסוי תרופות בחברות הביטוח?במקרה של תרופה שעלותה מעל 10,000 ₪, לא תחול השתתפות עצמית. 400 ₪ עבור תרופה שאינה בסל הבריאות, 800 ₪ עבור תרופות אוף לייבל.ללא השתתפות עצמית לתרופות למחלת הסרטן. 300 ₪ השתתפות עצמית לתרופות שעלותן החודשית עד 5,000 ₪ (בהוספת כיסוי "תרופות אקסטרה" – 300 ₪ השתתפות עצמית לתרופות שעלותן החודשית רק עד 1,000 ₪ בלבד). תרופה גנרית- 20% השתתפות עצמית.התכנית אינה כוללת השתתפות עצמית. תרופות (תרופה שאינה כלולה בסל שירותי הבריאות, תרופה הכלולה בסל שירותי הבריאות, תרופה שהוגדרה כאוף לייבל, תרופה יתומה) שעלותן מעל 300 ₪ יכוסו במלואן מהשקל הראשון.300 ₪ למקרה ביטוח לחודש, אין השתתפות עצמית בגין תרופה לטיפול במחלת הסרטן. השתתפות עצמית ללא שינוי גם כשקיימת תרופה חליפית/גנרית בסל.300 ₪ לכל תרופה שעלותה נמוכה מ-600 ₪. ללא הבדל אם קיימת חליפית/גנרית.350 ₪ למרשם חודשי לתרופה. 800 ₪ לתרופות מיוחדות שאושרו בסעיף 29ג' (א') תרופאה אונקולוגית – המטואונקולוגית – ללא השתתפות עצמית.תרופות שאינן בסל הבריאות או שהבוויתה שונה במקרה שעלות התרופה החודשית מעל 600 ₪ - ללא השתתפות עצמית. תרופה שעלותה נמוכה מ-600 ₪ השתתפות עצמית של 300 ₪ למרשם לחודש (למעט תרופות אוף לייבל 600 ₪ למרשם לחודש).